今日上完pe堂......打左超耐波...放學...同條jill係屋企...無聊...係渡改正..bu....跟住6點幾又出左去打波..打到...10點...真係超累...不過值得...今日終於學識點樣係籃底0度位..入波....好開心....但係..因為琴日..某人同我溫習...搞到條粉友嬲...依家嬲埋我咁wo...喂..大佬..溫習姐...洗唔洗咁撚樣???溫習有罪???大個仔la..咪再咁低b...la..好冇.....成熟d.....