今日...bubi...送完個外賣上黎....yummy......多謝晒...^^.....跟住...佢就同fd去行街...而我就要去打波..見d時間咁難過..叫左龍出黎打機先...打打下...遲到成半個鐘都有..=.=,..打下打下......唔知點解...唔怕累...係咪賽完波...打全場..成日跑...先唔怕累.....原黎做後衛都咁好玩...^^...傳d波都算ok下.....haha..