今日冇咩嘢,BIO,死la,我都唔知要測驗,真慘!!!!art堂,都玩得幾開心ar!!!!唉,中史測驗測得好差....只係我想知點解係lunchtime讀得好熟,但係我就測得咁差,.....唔講la,我要,......