翻學悶到死>.<
小息就係傾計,傾計and傾計=333= 最衰佢地又冇翻wowa0a 唉~.~悶到咩咁!3! 放學個陣就同家姐去北江買蛋糕@v@ 順便行下-___-"同埋食野*v* 行左成粒幾鍾先去買蛋糕-v- 最好笑就係買蛋糕又唔比埋蜡燭人地^v^笑左0.0 跟住問佢拎先比喎-.-" 買完蛋糕就同家姐翻屋企 估唔到你仲會打比我-___-"仲以為你唔記得左我!3!
仲要幫我改個咁既名-.-"