好奈冇打過日記lu..
呢排都係咁啦..死唔去咁樣囉=] 都係返下學咁啦..
今日都叫幾準時出門口咁啦..但係唔知點解次次都好遲先返到學校-.-"
1點出門口..同岩岩返屋企既細佬撞到應-.-"一開門就見到佢..嚇死人-0-"
1點3去到火車站`1點10到左太子..等埋d同學就上課室=] 差dd遲到..
今日同左miumiu,,kayin坐...笑死左=] kayin今日有好多野比人笑xdd"
唉..今日又比人欺負..成班都衰人黎!!! (喊") 比d人張d紙碎放曬入件衫裡面...唉...放左10幾張囉= ="
同佢地打完交..冇曬d energy-.-"拿拿林做埋d功課就放學lu..
放學..同平時一樣同kayin周圍遊蕩=]
同kayin去左奧海城到搭車..佢又做左d kai野比我笑喇xdd"
10點幾就返到屋企lu...
ps.1月冇生日會搞lu..冇人肯黎又冇人肯搞= =" cck..你真係冇朋友啦..點算呀?!?!?!
換衫果時仲有幾張紙跌出黎囉..你地夠竟放左幾多野係我件衫到?!!?!?!?
好攰..打住咁多先..有咩再後補啦-.-"