十年啦= =時間過得真係快,都十年無整過qooza d野= =點解唔整?
有前途,有希望= =問得好!!因為...我懶囉=0=所以依家唔再懶啦^^
再打番,希望有好多好多人黎啦><呢排買左部psp><真係超好玩呀^^
依家超沉迷玩MHP2G= =本黎覺得好無聊架,點知玩玩下都覺得幾好玩= =
我唔知由幾時開始習慣左用"= ="呢個公仔,我覺得喧樣幾得意= =
所以大家會見到好多個= =架= =哈哈哈^^