今日好無聊~
今日一起身,開電腦,就好似懷懷地==
之後正左我成伴日~
之後先玩到,上到msn,無lag機,真係煩=3=
今日都無物特別~
係咁下載d新歌,
悶到爆~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
又無人同我玩=3=
我後日反大陸~
好小人知~
知道的唔好同人講~~~
我大約19號反來,有可能會早反~
如果邊個想要手信,就同我講=3=
睇下我記唔記得買=3=
等我反來再講啦~8~