|
今日係X'MAS PARTY 0育..>W<約佐小娓*不過遲佐..SO,,自己返"""SOR呢A MEI!!
落佐禮堂先..之後上返班影相*狂影影影-哈哈,,正""THEN,,=食野..抽獎-放11:15*阿娓打波..我就打佐一陣之後去搵波波佢地*
去到玩玩-都OK,,嘻嘻*揹波波=W=""之後阿娓打比我..要沖返去*嘻嘻...
跟住話去唱K...搭243M*我同SIU WA行到好慢..唔知想點""嘻嘻...,,
*53,54號房".../\/\*小華唱歌"",,嘻嘻-好正*唱[勁歌金曲]..先好玩""呵呵....玩玩玩->W<""好反也!!!
研究[蔡西C]& OTHER人...嘻嘻*去買野,,=我同SIU WA就周圍行..坐佐陣""有新行法.../\/\WAKAKA*
去佐海旁*隻秋..好奸呀你地""幾個合我1個>W<""同A CHI 1派呀..咩事情呀=v=""*呵呵,,,
7點幾到走LUU=SIU WA長跑*正野正野...THX*
|