我覺得女王教室個老師好恐怖呀~有高著衫有係黑色嫁~真係好鬼恐怖呀~我唔鐘意老師咁恐怖嫁~唔知大家睇左女王教室未呢~大家鐘唔鐘意睇嫁~有冇邊個未睇過~好多劇集都係重播嫁~唔知大家覺唔覺得呢~有D劇集唔係重播~唔知大家認唔認為呢~我唔鐘意老師咁恐怖同咪咁高嫁~女王教室做完個老師好令嫁~唔同之前黑色衫老師黎嫁~真係好令呀~大家有冇睇女至教室嫁~