系咁既..小息既時候..禾同D fd 落去玩啦..跟住佢地就係到話莪又係到玩莪...仲比老師話tim...[喂..吾好跑呀!] 有2個老師叫我地吾好跑..但係我系冇理佢..繼續係到跑.. 唉..比佢地玩死呀-0- 跟住上到課室....無啦啦仆左係到喎..都吾知咩是-3- 唉唉唉...無奈ING