唉.好耐沒打blog la
今日上左成日網,好悶牙!
聽講Ivan買左w980i,而我買左w705
佢仲話同班fd一齊買ipod 8GB bo
唉,佢就好la!!
今日去eclass到睇到我個(3A)ge班主任係廖宛兒同陳炳X
唉,今次實pk la
晤講住,下次先,要訓!!
PM:死Edwin咪再洗我我blog!!