e..e+唔係去掰年就去姑媽屋企到訓,,都冇時間上日記板嚕@@..hehe,,我仲發角,,有15人上過個板,,邊個
咁得閒呢=0=//hehe我逗到3白幾蚊利士仔咋=^=" 嗚唔制,,下次叫老豆帶我去掰年先得..hehe@@..
發錢汗@@,,呵呵
訓嚕,,都冇咩特別野講@@.,,多謝呢位朋友上黎啵,,掰