唉...今日練朗誦,成班男仔都.......好bad,有d人唔認真,有d人玩野.唉...........真係救命..............
今日我表弟黎左我屋企玩,我帶左佢去我樓下會所玩,玩到出哂汗,整到今晚好肚餓,一口氣食左2.5碗飯,so good!!
今日講住咁多啦!!88
上次答案:冇關係!!哈~~~~~~~~