今日,我同導師,同埋大衛團d組員一齊去仁愛堂玩...今日d手風唔係好好..打保齡個陣.....落曬冗!搞到無咩癮...跟住同佢地去左唱k..唱得幾首..五首都冇,不過樊倩慘d.佢有得唱就唔夠人大聲,同冇得唱冇咩分別..佢一首都未試過自己唱..唉!樊倩,你唔好咁軟la..仲軟過軟腳蟹..你應該係咪都同人爭呀嬤.......