今日就中文考試啦!!咁我都叫ok既!= =但,都有d唔色- -
到左普通話- -!!唉!!!
普通話係我最差昸一科,唉!!= =聽日就要考英文同埋中文oral lu =3=!!
我仲搵到d好搞笑既野!!