呵呵~!唔好意思牙!你地又要轉番個新既日記,咁你地知ma,我係d成日唔記得野既人,今日先欠哂D功課黎 = =+,個教我果班既代課老師今日教埋最後果堂就完囉∼!好唔拾得佢牙,佢上堂我地班就好似10級既大地震,吵到拆樓咁,個個做左未夠18歲既地盤工人-3-放左學之後,同牙肥表姐去左影貼紙相,都算係OK喇!跟住佢仲去左我屋企食野添,後尾我去左佢屋企玩同住= =~!咁大家仲要多d上黎睇下喎,咁成日都上既,就更加要留埋言喇= =多謝合作∼@∼@∼!!!