冇打機日`-打番-`!__!
e機日叨係出佳......去左玩.....[[[悶]]]]
右冇咩做功課-做左2個bR
由聽日開始;我要溫書....!___! (因為我冇得去曼谷LU)
打住咁多-]
我要CM一大個
小小上-]