我改左英文名lu..]
經過諗左好耐ge思考..]
"Katy"終於旦生..]
"Sheta"就系六望一個好好ge回憶..]
我上左中學之後..]
尼個Bl0g就會冇左..]
我+哂你地做好友lu..]
但系你地未通過..]
中學之後..]
Blog會變成...]
http://blog.qooza.hk/katychan