呢排懶左....`
5太想打Bl0g`
今日..`
朝早約澄買禮物..`
只係買左1樣...`
失敗...`
之後上三聯...`
Stephy(5係"是That Fi")上黎搵我地...`
膠水約我12:15七仔等...`
勁搵"直"口...`
結果=12:30回校..`
番到去...`
直行直過,,,當佢冇到...`
無lala走過黎係度嘈...`
用漂白水抹走佢...`
潘9派哂D簿比我地...`
個袋冇位擺..`
拎到我死死下...`
勁麻煩...`
煩緊畢業禮物..`
重有3個未買..`
聽日畢業聚餐...`
難忘回憶之一..`
算...`
5 High Light...`
講咪講...`
膠水....`
真係好煩...`
|