今日真係超"正"....又有中史又有西史...仲要上完中史上西史..2堂個miss都好惡...所以唔係太鍾意上呢2堂呀....
GEOG玩遊戲..不過都幾無聊....又悶WOR..不過都好過中史同西史..
MATH個MISS成日都叫我答問題..成班咁多人..成日都叫我..= =
唉也..聽日英文要DICT呀..算啦..唔溫啦...