今朝8點起左身,,跟住沖涼,,就出門口lu,,
去到紅橋,,見到葉文強,,不過佢見唔到我,,
8點9去到雯屋企樓下,,等左一陣,,佢就落左黎lu,,
雯去左m記,,買早餐,,順便幫我買杯雪碧,,
行到去紅橋,,無端端,,頂,,正到我地d衫濕哂,,
差唔多返到學校,,不過仲未夠鐘,咁我地咪行左一陣囉,,
跟住去左7仔,,買雪條食,,mango味,,哇,,好味..卡卡.......
返到學校門口,,見到伊鐳同佢牙媽,,無理到佢地,,我就同雯快行,,
返到去,,見到鄭昆昆,,佢未入數喎,,我咪同佢去囉,,
註完冊,,去街市買完飯,,返屋企,,
快到去,,佢地黎左打牌,,唉....正到間屋勁嘈,,
跟住入左room,,同左CiNdy姐傾左一陣電話,,
今日晏就,,食左好多野牙,,,杯麵,,雪糕,,唉......今個暑期實肥左姐,,哈哈,,
|