今日我地3:00p.m又練舞。但係我地昨天練左好多,但係今日撿下d舞,到左5:00烏龜黎左同埋佢細佬黎左(係我叫佢黎),禁佢地黎左,牙rain整胡家聰,之後我地係到練。到左6:00p.m(大約),大家就返屋企喇!!∼∼∼
22號我吾會幫你抄架!!∼