壽Cc...對唔住呀...唔好嬲啦...下次唔會啦....(迷之聲:仲有下次@@...係喎...冇下次架啦)sorry呀唔好嬲我喎...10分抱歉...
想知咩事..唔話得比你地知^口^ ...好內疚..對唔住呀...係咁先啦...我去食飯LU~呵呵...今日食KFC....88啦