``好耐冇係e道打過日記lu,,,不過,,,我仲係有日日睇你地日記ga,,,
今日9點幾就起左身,,,11點食野,,,我有食野ga,,,好乖乖,,,
之後聽歌歌,,,,好眼訓,,*返學想放假,,,放假想返學*
不過我都仲係唔想返學,,,,,,,,,