今日係平安夜也" 7點幾同牙哥佢地去左尖咀影相相" 9點幾就番左屋企換3再出去" 之後同牙哥佢地去左石灘" 過到去見到好多熟人也" 去完石灘就過左白田9 ha" 6點幾就番左屋企 lu"""
祝大家聖誕節大大大大大大大大大快樂