今日12點幾起左身啦*之後沖涼個D啦!食完野就溫豬啦!
今日好乖甘系屋企溫豬牙!吾出街*卡卡..牙媽吾俾出牙!
溫豬溫到好悶牙!>/\<''好想出去牙!唉.....算!等今晚先出!
今晚同牙成佢地去冒險牙!哈哈*好挽牙!不過又好驚!>\/<
PS:好想今晚老公會系到牙*但系我知冇可能女家啦*
唉......算啦! 好掛住老公牙*>3333333333333<'''