琴晚5點幾先訓. . .今朝11點比人嘈醒左><!"]所以好累.,
玩左陣勁舞.!'1點半..出左門口"返學校]-|返到去"落
好大雨!`上左去303.今日可以見到佢.-v-"好開心喔^^
跟住mss check功課!請左好多新老師呀*唉] ]
做!做!做..做死我喇!_|做到手軟.,,慘過打勁舞..
4:00中,放人@_@. .係學同人坐左陣.走去元朗,行去輕鐵
站果陣,成身濕哂!"有姐=冇姐,慘>3<..
_____________________________
很想每天也可以見到你喔!"'_] |