今日8:00起左身啦.之後同左PC去KFC食早餐.到左KFC之後 見到美欣,食完之後PC就黎左我屋企反,之後佢呀媽黎左一個奪命call,之後我就去左佢屋企啦,去到之後好鬼boring,淨係見到佢係到搞機,之後我哋去左'PK'買枝啤酒喝,佢條仆街話"你夠18歲未呀?"有冇搞錯呀?叫佢收皮啦!!!之後去左7仔買嘢lo!!!後尾我同佢係個地鐵站度,係度傾計...之後咪返去啦,跟住返到黎就打日記啦!!