知道你冇比ar媽打...都放心d... 測驗前夕.... 今日返學去.....落雨...好彩有傘~.~ 哇....今日新屋屋拜4隻角....冇我份..早知唔返學-0-'' 份eng..測驗好似好難咁... his又好煩...唔想測哇>,< 放學又返屋企溫書... 就變書蟲喇-.-'' CM AR .....