|
|
15/10/2010
|
我都唔係鐘意佢!~幹嘛家陣個個都話我鐘意佢姐!`搞到我見到類似''佢''既人都想走-,-
==============================================================
Eng;又比班友仔昆左=,=仲要屈我=,=好話我唔收GB-.-係你地叫我唔好收- -
放學之後
去左禮堂0v0"開頭悶悶地-v-''不過後黎都幾好玩;]
==============================================================
好驚留級囉-3-"我d英文咁「好」-3-"成日仲好「專心」上堂嫁嘛-3-
| |
|
« | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | ... | 423 | »
|
|