|
|
13/10/2010
|
Eng;老師昆我囉-,-又話要默家人果個表-,-搞到我溫左勁耐-,-
放學3;45 ; 放左學;出左班房;] 四圍走x]
籃球;好攰> < 腳軟-v-''「紅運噹頭」中頭獎x2- -''
=======================================================
哈> w < 個樣勁得意xD
好似熊貓
有冇人有facebook同msn- -v有o既講低plz >[]< [只限基督書院F.1-F2]-v-''
=======================================================
yA ^~^ 星期日呀媽比我返小學玩>3<
| |
|
« | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | ... | 423 | »
|
|