今日放假喇= =
係屋企冇野做~
d fd又未放= ="
搞到出唔到~
琴日sincon~
見到我個fd唱歌原來超好聽@@
佢攞左第1= =
sincon完同fd去打機~
玩網球機win左我個fd= =v
我第1次玩炸a_a
跟住無啦啦有條友黎同我打= =
唔夠做....
夜晚係學校bbq~
超多人= =
去抽獎果陣打尖= =
抽中一支槍=__=
送左俾fd.......
bbq完去左海旁飲酒- -
我只係飲少少....因為唔想min紅= =會好7~
跟住12點幾就番左屋企嚕~~~
屋企人一句都冇話過我= =v
黎到唔留cm既打爆你個pat= =
|