= =痛爆!!媽咪啊...
><..今日上pe堂....打排球....!! 估唔到呀sir拎d真既波俾我地打...第一下打埋去..飛到2樓咁高..差d整爆玻璃窗...XD^_^"仲有呀...話明係真波喎..超硬!!打到隻手紅鬼哂lu>_<"好痛呀...
唔通友誼係一張紙....一剪就會碎?! 我地仲可唔可以好似以前咁...信任大家?
« | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | ... | 140 | »
朋友