哇. 唔知幾耐冇入過qooza- -" 因為我有左xg同fb..已經唔記得左有qooza既存在 今日一時興起所以入黎qooza打下野xd 呢排考試.v.超煩 Exam好辛苦..唉-__________-" 聽日考中文 ..................................唔想考試! 好似好耐冇up過相啦喎.. 其實唔係好似...根本就係xd 遲d啦