今日見到某某人剪左頭髪=]好搞笑=]
吾知點講=]哈哈=]
今日無啦啦介手=]無啦啦好吾開心=]介左9條=]好痛=]
為左一個人而介=]大家估下係邊個=]
最近我吾知點解=]傻傻地=]嘻嘻=]
報告完畢=]留CM呀=]哈哈=]
吾留你就知死=]
今日去左肥嘟嘟屋企=]
有開心又有吾開心=]
開心嘅係同佢扡玩得好開心=]
吾開心嘅就係吉吉為仔介手=]
搞到好多人都好擔心=]
之後有3條仔來左=]
然後我同吉吉,奶茶走左=]
吾講了...拜拜
我今日超開心呀=]
可以同我中2嘅人上體育堂=]
仲可以睇到佢跳H0P pop添呀=]
哇=]極開心囉=]哈哈=]
不過有一件事係吾開心嘅係我有情敵呀=]
同小4比人吵=]好彩之後冇事=]
睇過我呢篇野嘅一定要留CM祝福我同我中2嘅人一齊啦=]
吾講喇=]閉閉=]
今日lunch同奶茶,家琪,淇淇係地下食煙=]
好險冇比人捉=]
之後放學...我好開心=]
因為我可以睇到我中意嘅人打藍球=]哈哈=]
佢都有留意住我呀!哇=]勁開心=]
仲有今日有奇績出現=]
張wing同細蚊有返學喎=]
今日就係禁多事發生喇=]
吾講喇=]拜拜=]
HI!大家估到我中意嘅人係邊個未呀=]
哈哈!唔講=]不過有人知=]
好開心今日有人比佢MsN我=]
吾講喇...下次見...