((- ♥一大清早`...*梳洗完畢°°
[◈◆` 就去沙田被[沙田柚]食-----可憐洛>''<
*}♥♥`同沙田柚一齊-----既感覺勁尷尬=]
"◆`攪到我唔知點好...好想走=]"◆`
◈[`所以=]逗留左-]一陣- -就走喇-●開心]"**
*--_□■唔洗再對住沙田柚﹏*
[♥=__`,之後..我就搭車車去左東涌◇-*,,]]
♣-[=比返d野yanny__-*=[
◆``_||順便搵下成成豬*░(((
,,◆×*|||×好珍惜同佢一齊既日子.+°。\●,