|
[[``我覺得e個問卷調查問d野好好/\/\"
!!!!!!!!!!!!!!我最鍾意e個問卷調查]]=333333333333="
家人:::
1.)))屋企有甚麼人: |DI|DI.. . . .葉偉傑!!!
2.)))屋企人之中最鍾意邊個:冇. .. .)))
3.)))最唔中意又係邊個:葉偉傑!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4.)))有冇做過D對唔住父母既事:唔知算唔算係有GE. .. .
5.)))有冇D咩野令到你好愛屋企人:冇啦啦講D好愛我GE野]]]>/\<"
6.)))有冇諗過離家出走: 點會冇??好多次timmm!!!
朋友:::
7.)))最好既好朋友係:潘菁..|<IKi"'C()N/\/i|E*雞雞!!cat貓|!*曉2../\/\I|<i,,蘭蘭--岐岐``飯飯*]′
8.)))最假既朋友係: 個個都對我咁真嫁喎**=333333333333="
9.)))最可愛既好朋友係:潘小菁>3333333<"
1 0.)))最信得過既好朋友係:個個都信!!>33333333333333<""
11.)))如果好朋友講你壞話你會點:冇野ge. .. ..T/\T"唔開心囉!!!喊嘴就一定會>/\<"
12.)))你覺得好朋友會唔會永遠都係好朋友:點會唔會喎((( /\/\"
13.)))有冇愛過朋友的情人 : 冇!!
14.)))會唔會對朋友講大話:善意GE大話算唔算先??
15.)))有冇邊個朋友中2咬人,,講佢個名出黎: 冇**但係我就好鍾意囉!!!heeeeee. . .. .-()="
16.)))講出8個你既好朋友:潘菁.. .|<i|kI``雞雞!!!!Co/\/NiE. ..貓貓°°曉2!!/\/\Iki`'_蘭蘭>333<"
17.)))係上面,有冇邊個你對佢有好感: 雞雞. .. ..得你一個男仔/\/\"
18.)))邊個from既tb最靚:冇留意過.. . .. .
19.)))有冇邊個朋友曾經出賣你:有.. . .. .都喊左好幾個星期timmm!!
20.)))有冇邊個朋友以前好fd,而家冇左:都可以話有ge!!!!>/\<"
21.)))想唔想同番佢玩:超想TIMMMMM啦!!!!但係唔得LO.. . .T/\T"
22.)))有冇邊個朋友想同佢fd番:有. .. .. . .[[大叫]]
23.)))身邊有邊個tb最fd:同佢唔係好熟)))可以話係唔識佢GE!!!
喜愛既野:::
24.)))最鍾意既公仔:\/\/innie THE pooH,,咸蛋超人[[呀香AND7號仔]]
25.)))最鍾意聽咩歌:我真的受傷了,,童話+ABC君!!!!!!損友.. . .
26.)))最鍾意邊套電影:身驕肉貴**
27.)))最鍾意邊個牌子: DISNEP得唔得嫁??
28.)))最鍾意邊個歌星: Rain>333333333333333<"Al |Ex...宇多田光!!
29.)))最鍾意邊個地方,會唔會成日去:最鍾意潘菁屋企.. ..唔會GE[[
30.)))最鍾意邊個國家:日本AND韓國>333<"
31.)))最鍾意既電視劇:浪漫滿屋..and 我的野蠻奶奶**
32.)))最鍾意既顏色:紫色and粉紅色!!!/\/\"
33.)))最鍾意地鐵邊個站:奧運站!!!個名好得意**
34.)))呢一刻最鍾意既人,講佢個名出黎: Jac|<y.. . ..>333<""
討厭既野:::
35.)))最討厭邊個地方:學校. .. ..
36.)))最討厭邊個牌子:咁又冇.. . ./\/\"
37.)))最討厭邊個歌星:Isabella. . .. .但係我好鍾意佢D歌喎=="
38.)))最討厭日日做咩:上堂!!!!返學唔駛上堂就好啦]]]>/\<"
39.)))最討厭,介意人地話你咩:飛機埸>>!!!T/\T"
40.)))呢一刻最討你厭既人,講佢個名出黎:葉凱怡**
愛情:::
41.)))你心目中男同女有咩分別:身體上GE唔同囉.. . ...好多好多[[
42.)))女仔係唔係一定要聽男仔話:我自己本身都唔係啦. .. ./\/\" 但係我E+好聽某一個男仔話喎!!!!!
43.)))有冇暗戀人地: 拍拖中lo.. . .>3<"
44.)))知唔知你d Fds中2邊個: 知GE. ../\/\"
45.)))覺得同性戀點:佢地都係人姐.. . .有咩問題姐??
46.)))接唔接受得到女同性戀:一定得!!!!
47.)))接唔接受得到男同性戀:UMMMMMMM.. . .都得ge.. . .=/\="
49.)))你會唔會抗拒同同性既人拍拖:會.. . ..
50.)))第一次拍拖係幾時:6年級!!
51.)))第一次拍拖對方係邊個,講佢個名出黎:龍仔.. . .
52.)))仲係唔係同緊呢個人一齊緊:都冇鍾意過佢.. . .又點會咁耐呢??/\/\"
53.)))分手後,有冇憎過一d人:一個都冇.. .
54.)))分手前最後的說話,,希望係:絕d.. . .分開左就唔好掛住對方]]
55.)))現在拍拖有冇好開心既事係咩事:愛我.. . .多過我愛佢and對我好好呀!!heeeEE!!>333<"
56.)))拍拖有冇好難忘or好唔開心既事係咩事:上上下堂講散,,之後第2日又好返左=33333="無奈!!!!!
57.)))拍過幾多次拖:7次!!!
58.)))咁耐以黎,最愛係邊個:梁桌明.. . ..
59.)))咁最後悔又係邊個:呀痣!!!!
60.)))愛過最耐既一個人係邊個:梁先生.. . .= ="都唔知拍左咁耐!!
61.)))你最愛既人,到呢一刻有冇同你一齊過:冇**
62.)))有冇比你最愛既人傷過:有.. .. .但係E+唔再愛佢LO.. . .
63.)))一個你愛既人,佢唔愛你,但又要留住你,你會覺得點:對我係水泡**
64.)))你會愛一個人幾耐、點先放得低:愛到我心淡囉!!!!!!
65.)))有冇同時愛過兩個人:有.. . .
66.)))會唔會好介意另一半高過自己:點會喎.. ../\/\"
67.)))如果有個人一路都鍾意你,但佢唔太靚,你對佢都有感覺,會唔會同佢一齊:係鍾意GE話,,佢令唔令都唔係一個問題>333<"
68.)))愛情同感情有冇分別:有!!!!!!!!!!!!!!!
69.)))想拍拖定係單身:拍拖拖**
70.)))拍拖你覺得會一世嘛:唔會... . .>/\<"
71.)))而家有冇鍾意人:有***JAC|<Y
72.)))點解會鍾意佢:鍾意一個人冇得解嫁. .. .!!
73.)))佢係女仔 OR 男仔:BOY!!
74.)))覺得兩個人拍拖關唔關其他人既事:一D都唔關.. .其他人同我死開呀>/\<"
75.)))屋企人知唔知你拍過拖:有一次知.. . ]]
76.)))愛係唔係一定要付出:唔一定GE.. .. . 不過付出左,,一定唔會有你想得到ge回報囉]]
77.)))付出左既愛最後得唔到結果你覺得點:預左嫁啦!!!!!!!!!!!
78.)))你覺得愛情入面有冇分輸贏:冇.. . ..除非想去玩人啦.. . .>/\<"
79.)))有冇一個人令你愛到心淡、令你放手:有GE.. . ..!!!!!
80.)))冇愛情會唔會死:冇咁勁呀??????????.. .. .
81.)))呢一刻想唔想拍拖:如果拍緊我可以答咩呀??
82.)))做緊dd咩:改INF(). ... .!!!
83.)))對上一個傾電話既人係邊個:潘菁. ... ./\/\"
84.)))對上一個msn既人係邊個:|<Iki**
85.)))對上一個Icq既人係邊個:JACKY!!!
86.)))對上一次笑係因為咩:去camp個陣,,見到人地pk. .. . .heeeeee!!!![[個次笑係真ge.. .唔係假]]
87.)))對上一次喊係因為咩:第一次ge表白.. .衰左!!!!!((好thx你呀.. .因為你咁對我!!!我先知我自己真正鍾意邊個炸/\/\"))
88.)))對上一次柯屎柯左幾耐:點知姐!!=W="
89.)))對上一次諗既人係邊個:Jacky. .... !!
90.)))對上一次愛既人係邊個:e+[[jac|<y]].. . .. .
91.)))宜家想唔想訓覺:小小啦!!
92.)))宜家最想做 D 咩: 去打排球.. .. ..
93.)))宜家好想見到邊個:Jacky.. .. .!!/\/\"
94.)))宜家想打比邊個:都係佢]]
95.)))宜家諗緊邊個:都係佢!!!!!!
96.)))宜家面前有 D 咩你覺得好靚:WINNIE THe POOh個公仔]]]
97.)))宜家想笑定喊:咩都唔想]]]
98.)))宜家想唔想打機:下.. .. .. .一d都唔想!!!
99.)))宜家幾點:03:58p.m!!!!!!!
100.)))鍾唔鍾意呢 100 條問題:鍾意呀.. . .so要左e一個!!!
|