放咗3日假啦’’]]]--**終於要返學啦**唔唔..’’but好想瞓教呀
唉唉//遲少少先返’’]]]搭8了**’’5w有班33..’’幾靚靚呀,,!!’’
上locker wif瓦時成成佢地啦….**yaya…’拎好多好多書**
緊住…今日唔使落去’’]]f.5最後一日上課日啦’’’**
聽中央咪’’]]Jason and之姐囉’’]]好極了/’’’]]]
緊住miss曾係度講….早讀前一段時間可以點用喎’’
早讀啦,,緊住….oraleng.....唔知要present….’’
同史史柔柔一組啦…..臨時拎張ws囉;;]]哈哈..
就咁pre啦…是是但但咁’’’’’haha…kaka
socs…默書**勁唔開心呀…’’錯咗呀…冇得5次啱哂呀…
hurt哂…突然之間…又問bird flu囉又….’’’成3堂都未講完
ok哂…仲要下堂都要講.**太詳盡了…詳到我想死’’
小息..’’**冇咩點…好快過…又教咗人數…哈哈…hapi!!
中文,,,’’**要人朗誦..o哂咀呀,’’緊住睇野..作個名俾佢…’’
大象下的小新…迷失了的恐龍 **好好笑呀,,wka
pth….悶到爆..好想到f.3..’’唔使有pth.勁開心囉,,**
lunch,,.食完…好耐冇同呀ying tobey金魚…4個**
哈…係度玩包剪揼,,,啦呀,,;;haha’’]]**hapi呀,,,;;
週會..話劇個d啦,,,;;ok既都,,,’’andthen music**
睇返十大中文金曲啦..haha..**數學,,咪又係講返d數囉..’’
放學…練波啦,,,地濕濕..勁唔想練..唉,,,5點幾走人..
|