廳日要番學LU*我D功課都未做好呀...慘死啦!!
唉..[]我都唔知點算好呀...下晝果時,死人PK陳志立同PK曾俊係咁打比我,,
又上黎我HOME...嬲到我乜咁*至憎D人咁嫁啦!(()
未經人同意就上人HOME...正ON 9 仔...
做功課做到私死死下呀...
做到我嗌"HELP ME"
你睇下本英文書...幾q多字..
問緊嗡嗡功課..(姐你抄功課啦!!哈哈!@)