今日係f.i.r新碟出街既大喜日子~不過仍人1d歌我一早有晒~
唔洗俾$$買~哈哈~^^
佢果隻:你很愛他"勁好聽,好liked歌詞!!!
今日,悶得濟,叫左屎詩陪我出街玩~
都幾悶呀!!!不過好在有個咁叻既我係度,唔會悶啦~^^
咁呢,我地先去鰂魚涌果個水族場睇魚魚,不過因為條"利"生非知好痛,所以話左去金魚江==:p
之後呢我地去左南豐玩,好耐冇去啦~^^玩左陣....
then去左jusco buy 野食!!好味!
又返金魚江=="呀詩講想玩果d咩10蚊3個網果d,好玩味玩!
之後有4條魚魚!哈!佢話要俾我..好..好架..
不過,而家死剩一條!仆街!
|