今日...十一點幾先起身,,""
之後..淑君又約左我出去,,打波""
佢同佢個妹妹黎左我屋企""/\/\""
之後...出3期打波..
練波...上手好左少少""
5點幾...又食波餅""
不過冇事""/\/\"
夜晚,,,cy 又黎左我屋企整電腦""
yeach!!!