今日,,六點搭一起左身lo""
嘉煒就打黎,,,咁佢就去我屋企la""
佩鳳又係去我屋企""咁我就幫佢地整頭髮la""
好急丫今日,,,所以整得唔係咁令,,,好求奇....><"
f.2今日唔洗返"咁考數學個陣,,係譚sir,,,
咁佢又唔係好理我地,,咁我地就可以通下水la""/\/\
中文口試,,,,ok la"""個課室超熱丫,,痴線嫁"""
放左學,,,叔屋企放低左個bag,,,,佩鳳同嘉煒又黎我屋企la""
又黎我屋企整頭髮""整完,,,就出門口""
返小學...見到好多小學既老師,,同同學,,,
探完佢地之後,,,我地3個就去開大食會la"""/\/\""
|