慘慘慘,,,病左t^t邊到都無得去,,,成個假都係屋企打機,,,,過日子,,,,煙花果晚原來巳經病左,,,仲燒成40度t^t.......但係我都堅持去放同睇..雖然年年都一樣,,,周圍都係煙花,,但係睇極唔厭,,,但係果晚我無得去點香t^t........嗚嗚嗚.,,,,,祝你地情人節快樂,,,,,,星期日就返到- -.....真係想快d走