|
死啦..功課仲未做過lor."]]
明天要上學了.."\
e家已經五點啦..."]]
唉..""天日中史u.t..'差點兒忘記了呢.."
天日第一日番工呢///""]] 得我自己..驚驚地.."]]
死仔..""唔好亂講野.."
什麼睇住牙嫂."] -_____________________________-"
死仔打得少丫..?
==================================================
有點點兒掛住如花..同牙傑添.."]]
如花真係好靓女lor..
貌美如花."]] kaka
==================================================
|