今日停學第1天*訓到3點幾先起身!!!!!
- 諗住同細欣過青衣城既*條友話落到樓下差D比風吹走,,,
所以行返屋企喇...-333-""好無奈0牙**XDXD=]
-我就整完野落YMCA...**傾坐陣..走..,,,=0=
-去海記食野..之後叫埋煒B落黎*=)
-企企企...見到大口* [HAP!..>33<]
-冇見咁耐""原來發生左咁多野!!!!-00-
-陪牙成等埋細欣..同煒B``大口*上個個咩曾瑞屋企!!!
-上到去..玩到9點幾就落番去搵牙成**
-之後又同番煒B佢地坐....串串串*=00=
-坐到11點9到就走番屋企喇..XDXD=""
-洗白白...訓教***
[聽日出街街-買野!!! ] xdxdXD**
|