等呀等∼等到今日LA∼好緊張呀!!!
我地約左8點喺彤樓下等呀!但好似遲左小小∼我地先去雲X搵XXX叫佢幫呀彤抄野!!!
THEN 我地去左搭88M 但81M 到左先∼就搭左81M LA!!!!好快就到左九龍塘LA∼就搭MTR啦!!!我地勁快就到左上環LA!!咁我地就打左比呀li 啦∼!!!佢話ivan唔黎wor >< 咁我地就話..我地想自己行下先,去左信德中心,佢就去果到等我地!去到果到,佢同perry勁怏到左wor...咁q 我地又想去洗手1間wor,就叫佢地喺m記得我地啦!我地搵左勁耐先搵到呀>< 去完洗手間啦,好驚驚呀!
我地唔知呆左幾耐先去搵佢地呀!去到,,,好無奈呀...唔知講咩好wor!咁等左一陣,就叫左野食...咁就開始左傾計啦!咁食完左野,呀lee就幫呀彤抄野啦!!!d字好令wor∼!始又話佢d字似xxx wor∼-0-’’抄完之後,,,呀li就比左紀念冊我地寫.咁我同始又比返佢同perry寫low!寫呀寫,,,寫到過灑鐘wor...咁我地就開始出發去體育館啦!落雨呀!
我地又冇帶傘wor!好彩好細雨炸...咁趕時間...所以費事等車啦∼就行過去啦!!!行左一陣...見到海濱d人呀!咁perry就跑過去呀,,,有兩個女仔爭住姐佢呀!/\/\
咁果時落雨啦...呀li開左又唔用...黎姐我地wor!!!佢好傻呀!始low,踩到水氹呀,彈到我條褲x左∼對鞋又x左wor,冇幾耐,又黎多次la!><
到左果到lu...好大呀好似...原來同沙田果個差唔多,但大d low 果然有200幾個坐位呀!我地就跟住呀li行啦...perry又行得快wor...比人見到我地咁好似唔係咁好咁...行到上去,咁呀lee,perry就緊係行去教練到ga啦...我地就唔行埋去睇啦緊係...抄灑睇其他野咁!!!海濱d人就企喺呂明才對面...之前係一起坐同企ga(因為佢地今次又要敵對la∼爭冠軍wor,緊係唔一起企啦)
睇左朱xx對唔知邊間學校就到左stone比la∼我地就緊係支持佢地果隊啦∼佢地對伊小呀!(伊小好衰ga)喺佢地比賽時,stone好鬼得意呀!!!
then 就係到佢地比賽la(呂明才) 好緊張呀!!!雖然唔係我地比賽!!今場呢呀li就積極左勁多wor成日射波wor..可能因為我地喺到呀!上半場同下半場都係佢地領先緊...呢次又係就黎完場比海濱追平wor...點知又比佢射入左兩,三球呀!!!!點解次次都係咁ga!呀li喊呀...ivan都係呀!perry就冇啦!!!今場呢ivan打得冇咁好呀!!!>< 唉!!!都唔知點好,,,又唔敢行過去安慰佢地!!!喺到呆呀!!!
咁我地就繼續睇比賽啦!!!咁呀li去左好多次洗手間之後,走過黎問我地比完賽la wor!咁點啦∼佢就話想睇比賽,咁我地都係...所以都睇!嘩∼蘇逝勁暴力呀!!!相反呢,佢ge對手就好好人呀!oh!當然係蘇逝lose 啦!!!咁高x琳去完洗手間啦!佢就話stone叫我地出去玩呀!咁就出左去啦!!!估唔到佢同fatpat喺洗手間嚇我地wor!咁就傾左陣間啦!睇完之後,都唔知點,佢地又喺到射波!我地喺到等好似唔係幾好咁∼我地就落左下面等啦!好肚餓呀!!就買左支野飲啦!等左一陣間∼呀ivan落左黎同個fd走左∼咁剩低呀li,stone,fatpat啦!咁我地唔跳點wor ∼都落幾大雨下wor...唔知行唔行好呀!我地襯唔係幾大雨就同呀li就走左lu....又係行返去信德中心呀!咁同頭先黎時一樣啦,呀li佢開左唔用wor.黎姐我地呀!佢擔傘果陣係咁整到我個頭啦∼狂喺到say sorry!咁行左一陣...咁我地就話.....不如一齊唔好姐啦∼一齊淋雨la!
去到中心,,,我地就去左m記啦!就去左食野∼呢次perry唔喺到,好似冇咩野講咁!彤坐呀lee隔離,佢又成日背住呀li,搞到我地好似好衰咁!間唔中都有講d野ge,但都係好小呀!咁食完之後,冇幾耐,呀li出左條iq提比我地諗呀!我地竟然諗唔到呀!>< then 彤同琳就話去洗手間同埋買糖!
咁佢地返左黎∼琳同呀彤都冇買糖比呀li!我同始就立刻去洗手間啦∼!去完又買左糖啦∼比呀li ge!咁差唔多走la∼始同我就送左d朱古力比呀li!咁呀彤同琳都買啦!咁我就買埋比呀iva同仁perry啦!叫呀li返學時比佢地!咁我地真係要走la∼佢就送我地去MTR地鐵站啦!!好好人呀佢!
P.S今日呢呀li行過黎同我地講野啦∼咁岩呢stone又行左黎黎∼stone同呀li講:你媾女呀? then佢得個笑樣!
好可愛呀stone!!!多謝呀li你ge禮物呀!
|