今日禽獸同容容打比我話比我聽轉去星期6,我話吾得閒牙!禁我自自然然就冇得去喇!但係傾下傾下就轉番聽日,禽獸話3點O係天耀惠度等,但係佢傾到2:55先CUT線,我換完衫,打比容容一齊,我落到樓下,等左佢15分鐘都未黎,我自己走先,我去到惠康,佢已經黎左,我等左佢15分鐘真係白費LO!∼
我地去左惠康同街市買野,買左一百幾,希望聽日吾好落雨,吾好禁曬就得喇!!∼