仲有一日咋...終於等到呢1日XDD=]'今日朝頭早成家出左去食早餐,之後牙媽番工la.....我同牙爸同埋細佬行街街,我買左好多野aR!!買左對All star既鞋(又買..屋企已經有好多鞋,個鞋櫃冇晒位),網球等等la....本身諗住買埋CuTTeR 架,但係已經有好多係屋企,所以冇買到.....之後我自己拎住一袋二袋番歸,牙爸就同細佬去睇戲(我從來都唔會同我屋企人睇戲架).....你地知唔知我lunch食咩呀???食佢地睇戲果d爆谷,同糖...