今日超忙,又要學野,又要去現代,又你buy野,跟住番到屋企又要做功課....好采路上有人同我傾計,超開心.....唔知點解同佢傾計都總會好好笑,唔知係佢講野好笑或者係我講得好笑呢.....好想食果到ga食物,超好味.....