=] 好耐無打BLOG =]
去左LONDON玩左5日.=]
日日行街=] 仲去左睇歌劇 =] 超好睇...雖然好很貴...
不過都係買左2樣野=]
我條Burberry=V=睇左好多間先搵到一條特別ge=] 即買=]
超多毛毛衫.....平靚正=]
就快無錢lu~~
快D放假啦=[
放左5日half term 又係時候努力讀書=]
9/12返黎lu=]
christmas exam除左eng. r.s.其他aim A/A*=]